Архив для Квітень, 2023

В ЄДНОСТІ НАША СИЛА!

Членкині Теософського відділення «Лайя», м. Кропивницький, плідно співпрацюють з #krophub та волонтерським Центром «ВУЛИК»

Унікальною рисою нашого народу є здатність до самоорганізації, яка яскраво проявляється в екстремальних ситуаціях.

Коли 24 лютого 2022 року на нашу землю прийшла війна, ніхто не чекав на вказівки згори, а брав відповідальність на себе і шукав можливості допомагати іншим, хто чим може. Кропивничани, як і всі Українці, немов за командою, об’єдналися в один потужний кулак і стали діяти. Читать далее »

ПІФАГОР І ЧИСЛА (відеолекція, читає – Національна лекторка України з питань Теософії – Калашнікова Раїса Михайлівна)

ПІФАГОР І ЧИСЛА

З давніх-давен числа були об’єктом уваги як математиків, так і містиків. В окультних вченнях числа складали основу знань, в яких розкривалась будова Всесвіту та етапи його розвитку. У древніх мудреців числовий космологічний ряд починався з числа 3 (три) і закінчувався числом 9 (дев’ять). Але прийшов Великий філософ, математик, геометр, «отець чисел» Піфагор, низько вклонився своїм попередникам і сказав: «Першою все-таки була Одиниця» і довів це людству. Читать далее »

Мудрость в действии

У. К. Джадж. «ОКЕАН ТЕОСОФИИ»

Дорогі друзі!

Зараз, коли минає 172 рік  від Дня народження У. К. Джаджа неможливо уявити собі теософію без нього, без його статей й матеріалів, сучасних й потрібних нічуть не менше, ніж в часи його життя.

Нижче подається витяг з одного з обраних листів К. Джаджа своєму другу, який ми знаходимо в книзі «Океан Теософії».

Раїса Калашнікова   Читать далее »