Архив для Березень, 2023

Уільям Куан Джадж, генеральний секретар американської секції Теософського Товариства

Уільям Куан Джаджа

Дорогі  друзі!

Ми знаходимося між двома біографічними датами всесвітньо відомого теософського діяча Уільяма Куан Джаджа!

Він народився 13 квітня 1851 року і покинув цей світ 21 березня 1896 року, зустрівши «… Виразну, Справедливу і Могутню Смерть…». Він зробив великий внесок в розвиток теософії і це дуже цінила Олена Петрівна Блаватська.

В ці пам’ятні дні хочеться привести лише декілька листів Е.П.Б., які адресувалися так:

«Уільяму Куан Джаджу, генеральному секретарю американської секції Теософського Товариства. Моєму самому дорогому брату і співзасновнику Теософського Товариства!» Читать далее »

ОДИНОКИЙ УЧЕНИК. Достижения Таллапрагады Субба Роу (Частина Сьома). ЗАКІНЧЕННЯ.

Subba Row, Субба Роу

Медаль Т. Суббы Роу

В 1880 г. «президент учредил почётную медаль, изготовленную из чистого серебра и подходяще вы­гравированную, которой ежегодно будет награждать­ся индийский автор за лучшую статью по какому-ли­бо вопросу, связанному с их древними религиями, фи­лософиями или науками, предпочтительно по ок­культной или мистической науке, известной древним и практиковавшейся ими. Он назначил комитет из четырёх индийцев в качестве жюри — под одному из Бомбея, Мадраса, Пуны и Калькутты. Прислан­ные статьи не были найдены достойными отличия, так что идея осталась в подвешенном состоянии до 1883 г., когда была учреждена медаль Суббы Роу…» Читать далее »

Значення духовності у розвитку людини (дана стаття у вигляді слайдів/зображень)

Всесвіт – це дзеркало Бога, а людина – дзеркало всесвіту

Кант «Що таке людина?»

Наталія Березанська, Національний лектор ТТвУ

Всесвіт – це дзеркало Бога, а людина – дзеркало всесвіту.

Таким чином, ми бачимо, що насправді людина – це цілий всесвіт, що відображає в собі всіх істот Сонячної Системи, як духовних, напівдуховних, так і матеріальних, лише «Божественний Дух один забезпечує людині божественний ступінь безсмертя, яка жодна тварина як така, не може досягти в цьому циклі втілення. Читать далее »