Архив рубрики ‘Теософське видання “Альманах”’

Альманах “ЖИВА ТЕОСОФІЯ”

Дорогі друзі!
Перед вами номер Альманаха “ЖИВА ТЕОСОФІЯ”. Це проект нового регулярного видання Теософського товариства в Україні, мета якого – знайомство українських теософів та широкого кола зацікавлених читачів з матеріалами головного друкованого органу Теософського товариства, щомісячного журналу The Theosophist (Теософ), який видається в Адьярі.

Журнал містить статті сучасних теософів світу, з різних країн та континентів. Альманах виходитиме один раз на квартал і включатиме найцікавіші статті за попередній квартал, а також, можливо, деякі вибрані статті минулих років.

У другий номер редакційна рада відібрала статті з журналів за липень, серпень та вересень 2023 року. Ми маємо радість і честь знайомити вас із сучасною теософською думкою і колегами-теософами. Читать далее »

Теософське видання “Альманах”, “Жива теософія” №1

Дорогі друзі!
Перед вами перший номер Альманаху “ЖИВА ТЕОСОФІЯ”.

   Це проект нового регулярного видання Теософського товариства в Україні, мета якого – знайомство українських теософів та широкого кола зацікавлених читачів з матеріалами головного друкованого органу Теософського товариства, щомісячного журналу The Theosophist (Теософ), який видається в Адьярі. Читать далее »