Будуємо братерські відносини між людьми

golovaДОРОГІ ДРУЗІ!

   Сьогодні, як ніколи гостро, перед нашим суспільством стоїть задача відродження моралі, духовності, гуманістичних ідеалів. Всі люди, що стали на шлях духовного розвитку, шукають ефективні можливості для вираження своєї внутрішньої потреби до Служіння цим великим еволюційним завданням. Наше відділення «Лайя», як і інші відділення Міжнародного Теософського Товариства, що діють на території України, також бачить у цьому свою головну роботу.

   На нас, теософів, покладається особлива відповідальність у зв’язку з тим, що на Українській землі народилася видатна особистість, засновниця Теософського Товариства Олена Петрівна Блаватська, через яку в світ увійшло оновлене Вчення – Теософія, що в перекладі означає Божественна Мудрість, або Божественне Знання. Вона писала, що це не нова релігія, а вчення про етику, моральні принципи та устої, про основні закони розвитку, як Всесвіту, так і людини. Якщо кожен буде знати , що Теософія показує минуле й майбутнє людства, вміщає струнку систему знань, які допомагають людині самовдосконалюватися і буде використовувати ці знання на практиці у повсякденному житті, вона стане добрішою, більш співчутливою та доброзичливою, милосерднішою, буде нести у своєму серці любов до інших, шукати в кожному Божественну іскру життя, виявляти в кожному скоріше його достоїнства, а не його вади. Це і стане світлою, прямою дорогою до побудови братерських взаємовідносин між людьми, бо тільки вони є головною рушійною силою на даному етапі еволюційного розвитку людства.

   Ми якраз і ведемо просвітницьку роботу в цьому напрямку, шукаємо різні способи, форми популяризації ідей теософії й теософського руху. На часі сказати, що ми дуже вдячні обласному виданню – “Новій газеті” , обласним радіо і телебаченню, обласній універсальній науковій бібліотеці імені Д.І. Чижевського за співпрацю, за розуміння тих питань, які ми хочемо донести до читачів, слухачів, глядачів рідного краю. Надалі ми покладаємо великі надії на “Духовний центр Кіровоградщини”, який очолив доктор педагогічних наук, професор Олександр Миколайович Барно. Увійшовши до складу Центру, а також до складу його Ради, ми будемо намагатися тісно співпрацювати з іншими групами, будувати з усіма чисті, щирі взаємовідносини без протистоянь, з тим, щоб більша кількість людей залучилася до питань Духовності і, щоб через них популяризувати знання Божественної Мудрості, яка звільняє людину від забобонів і догматичних вірувань та направляє її по шляху створення Всесвітнього Братерства.

   Сьогодні, кожен з нас, хто став на цей шлях, має зробити все від нього залежне щодо встановлення між людьми гармонійних, толерантних, справедливих відносин, які ведуть до Єдності, Любові, Волі, Мудрості, Альтруїзму.

   Давайте пам’ятати, що лише завдяки братерським відносинам можна будувати світле, чисте, бажане майбутнє і будемо сприяти цьому особистим прикладом.

Президент Кіровоградського відділення «Лайя»

Раїса Калашнікова