Архив рубрики ‘Оголошення’

Серце наповнюється щастям

У Кропивницькому з початку війни утворилося багато волонтерських спільнот. Одна з таких Громадська організація «Добромир», «Годуємо патріотів», включає в себе спільноту волонтерів та волонтерок, котрі готують сухі борщові та супові набори (напівфабрикати), фасують їх та передають на потреби жителів постраждалих та деокупованих територій, бійців Сил Оборони на найвіддаленіші позиції, куди не завжди доходить державне забезпечення, але може доставити волонтер. Читать далее »

13.10.18 г. состоится лекция на тему: «Учитель Будда. Его жизнь и Учение»

13 октября 2018 года (СУББОТА) в 14.00  в здании «Акустика», ул. Орджоникидзе (Эльворти), 5, второй этаж, офис 224/2 Читать далее »

УВАГА! ПОВІДОМЛЯЄМО!

У В А Г А!   ПОВІДОМЛЯЄМО, що враховуючи побажання членів Теософського Товариства нашого Відділення, а також окремих вільних відвідувачів, що цікавляться теософськими питаннями, наші зустрічі проходитимуть Читать далее »

Письмо Теософам

Дорогие друзья!

Нам стало известно, что в последнее время в Киеве ведётся активная агитация относительно вступления во вновь создающуюся масонскую ложу, начало которой уже положено. В связи с этим мы решили обратиться к нашему Учителю – Елене Петровне Блаватской, чтобы узнать подробнее и точнее ЕЁ мнение, совет, как повести себя в этой ситуации.

На нашей встрече 02 декабря 2017 года, мы рассмотрели вопрос “Е.П. Блаватская о масонстве”, положив в основу ЕЁ работы: Читать далее »

У В А Г А! Повідомляємо, що

з 1 листопада 2017 року по 1 квітня 2018 року наші зустрічі проходитимуть  щосуботи об 11.00 в приміщенні “Акустика” (вулиця Орджонікідзе (Ельворті), № 5, 2-й поверх, кімната 224/2.

Тимчасово по п’ятницях ми не зустрічаємося!

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

В Киеве открылась выставка, посвященная Е.П. Блаватской

30 июня, в Национальном музее Тараса Шевченка открыла свои двери выставка «Неиссякаемый источник», посвященная 185-летию со дня рождения Елены Петровны Блаватской.

В рамках приближающихся юбилейных торжеств, связанных со 185-летием со дня рождения нашей выдающейся соотечественницы Елены Петровны Блаватской – философа, путешественницы и писателя – Теософское общество в Украине организовало юбилейную выставку.

Читать далее »

День Білого Лотоса

В цьому році, а саме 8-го травня, виповнюється 125 років від дня, коли світлий Дух Олени Петрівни Блаватської залишив земний план. У цей день, який Перший Президент Міжнародного Теософського Товариства Генрі Олькотт назвав Днем Білого Лотоса, не лише теософи, але й усі люди Доброї Волі, незалежно від того, який Шлях Духовного зростання вони вибрали, збираються і згадують ТУ, яка принесла їм Універсальне Знання – прадавню Божественну Мудрість, Теософію. Читать далее »

02.04.2016 года, состоится лекция «Практический психосинтез и теософия»

02 АПРЕЛЯ 2016 года (СУББОТА) в 14.30, по адресу ул. Эльворти (Орджоникидзе), 5, здание «Акустика», в ауд. 224/2

СОСТОИТСЯ  ЛЕКЦИЯ ПРАКТИЧЕСКИЙ  ПСИХОСИНТЕЗ и ТЕОСОФИЯ

Читать далее »

22 березня о 12:30 в приміщенні Університету сучасних знань відбудеться лекція

22 березня о 12:30 в приміщенні Кіровоградський інститут Університет сучасних знань відбудеться лекція відбудеться лекція “Україна духовна країна”, лектор Березанська Наталія Іванівна, м. Київ. Адреса: м. Кіровоград, вул. Полтавська, 40. Подробиці за телефоном: (095) 180-44-84

21 березня о 13:00 в приміщенні ККТК відбудеться лекція

21 березня о 13:00 в приміщенні Кіровоградського кібернетико-технічного коледжу відбудеться лекція “Україна духовна країна”, лектор Березанська Наталія Іванівна, м. Київ. Адреса: м. Кіровоград, вул. Дворцова, 41/26. Подробиці за телефоном: (095) 180-44-84