Архив рубрики ‘Отзывы’

Крізь ілюзії – заклик до єдності

Ця тема вперше прозвучала на Конвенції Міжнародного Теософського Товариства в Адьярі, Індія, в грудні 2016 – січні 2017 року, про що ми розповідали в  інформації “Наше перебування в Адьярі”.  Ось уже цілий рік вона вивчалася на зустрічах у всіх теософських підрозділах в Україні, в тому числі й у Кіровоградському відділенні “Лайя”.

На XIII Конференції Теософського Товариства в Україні, яка відбулася 18-19 листопада 2017 року в м. Київ, підведені підсумки цієї роботи. На цю зустріч нас поїхало п’ятеро: Валентина Бєлан, Роман Мазура, Любов Нургалєєва, Людмила Фесенко та Раїса Калашнікова.

Програма Конференції була досить насиченою й цікавою. З глибокими змістовними доповідями виступили Володимир Павлов “Крізь ілюзії відокремленості до усвідомлення Єдності Буття”, Тетяна Єгорова – “Ілюзія власної розділеності”, Світлана Гавриленко – “Від розуміння Єдності до усвідомленого Братства”, Едуард Помиткін – ‘Сходження людини до вершин Єдності’ та інші. Читать далее »

Про XVII Київський міжнародний Форум «Шляхи духовного розвитку людини і суспільства»

У роботі зазначеного Форуму, який відбувся 26-27 травня 2017 року, від Кіровоградського відділення “ЛАЙЯ” взяла участь та виступила на секційному засіданні з доповіддю “Про теософські принципи в державному управлінні” член Міжнародного теософського товариства Валентина Бєлан.

Ось як  вона розповіла про свої особисті враження щодо організації та змісту Форуму: Читать далее »

Отзывы (Дарья (d.alansonskaya#gmail.com))

venzelДарья (d.alansonskaya#gmail.com) оставила отзыв на нашем сайте: Читать далее »

Отзывы (Инна (Keisy67#mail.ru))

venzelИнна (Keisy67#mail.ru) оставила отзыв на нашем сайте:

Читать далее »

Отзывы о работе сайта и отделения “Лайя”, г. Кировоград

venzel

10.02.2017г.Шукай себе всередині себе Читать далее »