Архив для Листопад, 2022

Дивитись, НІ, НЕ В НЕБО, А ВСЕРЕДИНУ СЕБЕ САМОГО

Дивитись, НІ, НЕ В НЕБО, А ВСЕРЕДИНУ СЕБЕ САМОГО

Виступ 20 листопада 2022 року на Всеукраїнській Конвенції, присвяченій 148-й річниці від дня існування Міжнародного Теософського Товариства.

Дивитись, НІ, НЕ В НЕБО, А ВСЕРЕДИНУ СЕБЕ САМОГО, –  так радить нам Олена Петрівна Блаватська. У своїй  статті “Походження зла” вона писала: “Ми живемо в атмосфері зневіри та розчарування, але це походить від того, що наші погляди незмінно опущені і прикуті до землі з усіма її фізичними та суто матеріальними проявами. Але якщо натомість протягом свого життєвого шляху людина буде дивитися, ні, не в небо, – оскільки це образний вислів, – а всередину себе самого і зосередить свою увагу на своєму внутрішньому світі, тоді б вона скоро звільнилася від задушливої ​​хватки величезної змії, ім’я якої ІЛЮЗІЯ”. Читать далее »

ОДИНОКИЙ УЧЕНИК. Достижения Таллапрагады Субба Роу (Частина Третя)

Мистические практики Таллапрагада Суббы Роу

Согласно биографическому очерку, составленному Х.С. Олкоттом, Субба Роу «не выказывал ранних при­знаков владения мистическим знанием». Мать Суббы Роу сообщила Олкотту, что «её сын впервые заговорил о метафизике после знакомства с основателями Теосо­фического Общества, которое началось с переписки с Е.П.Б. и Дамодаром, а потом стало личным просле на­шей встречи с ним в 1882 г. Мадрасе». Читать далее »