“Єдність людей на основі загальнолюдських цінностей”

Ідея розкриття трьох видів цінностей, а саме: культурних, загальнолюдських й особистих, виникла після семінару, проведеного Вісенте Хао Чин у травні 2019 року в Пущі-Водиці. Там він наголосив, що всі наші дії основані якраз на вищезгаданих цінностях й необхідно інтегрувати всі три з тим, щоб жодна з них, а особливо – друга й третя, не входили в конфлікт, а вели нас до ЄДНОСТІ.  Щоб зрозуміти, як це робити, ми разом з іншими громадськими організаціями міста визначили тему нашої зустрічі, яку так і назвали “Єдність людей на основі загальнолюдських цінностей”.

Вона пройшла в форматі інтерактивної гри 30 травня 2019 року в Художньому музеї міста.

На наше відділення  було покладено завдання дати кваліфікацію кожного виду цінностей й підготувати для присутніх необхідні інформаційні матеріали.

Забігаючи наперед, слід сказати, що це дещо допомогло при розкритті теми, але учасники були настільки активні, що дуже охоче ділилися своїми думками, напрацюваннями, набутим досвідом, вносили свої пропозиції й рекомендації щодо того, як привернути увагу людей до об’єднання, яке є запорукою виживання людства.

В зміст своїх міркувань вони вкладали розуміння цієї теми з точки зору моралі, етики, дружніх взаємовідносин, бо тільки вони закликають людину більше думати про інших, ніж про себе, направляти свої дії по шляху альтруїзму, який є невід’ємною частиною самовдосконалення. Особливо часто піднімався аспект загальнолюдських цінностей, який веде до Єднання – Любов. Всі були одностайної думки: щоб ми не робили, де б ми не були, куди б ми не приходили й з ким би не спілкувались – треба завжди робити це з Любов’ю, яка на вищому рівні означає – милосердя, співчуття, служіння всьому людству.

Члени нашої групи виготовили пам’ятку: “Любов – найвища цінність” й вручили кожному учаснику зустрічі, яка залишила дуже тепле враження.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.