«НАС НАЧЕ МАГНІТОМ СЮДИ ПОТЯГНУЛО»

Так висловилась Людмила Передерій під час нашої розмови з керівником та його помічниками-однодумцями Дому Милосердя в місті Кропивницькому Володимиром Лебедєвим.

Двадцятишестирічний Володимир створив цей Дім сім років тому для надання допомоги дітям-сиротам, бездомним людям, багатодітним сім’ям, жертвам домашнього насилля тощо. З перших хвилин спілкування ми відчули, що йому присутні головні риси істинного теософа – доброзичливість, ввічливе ставлення до всіх людей незалежно від віку, віросповідання, раси, полу, бажання робити добро і нести у світ справедливість, не лише проявляти на словах милосердя і співчуття до кожного, але й реалізовувати їх на практиці у повсякденному житті.

Про цей Дім нам розповіла Ірина Ніколаєвська, яка нещодавно стала кандидатом у члени ТТ нашого Відділення. Не відкладаючи на майбутнє, ми вирішили стати учасниками Служіння во Благо іншим. Зібрали чимало чоловічого та жіночого одягу, взуття, купили деякі продукти харчування для приготування безоплатних обідів для нужденних й 04 вересня 2021 року відвідали цей заклад. Нам зразу запропонували долучитися до укомплектування  благодійних пакетів для тих, хто попросив допомоги. Ми з радістю це зробили.

Наступного дня – 05 вересня 2021 року – було заплановано проведення Дитячого Свята в зв’язку з початком Нового навчального року, яке ми також відвідали. На свято зібралося понад 50 (п’ятдесят) дітей. Програму вели на благодійній основі запрошені аніматори. Тут були цікаві, пізнавальні ігри під час яких в характер дітей вплітались, з боку наче зовсім непомітно,  позитивні якості: повага, ввічливість один до одного, щедрість, вміння працювати в колективі, радіти за іншого. А паралельно працювали під наглядом дорослих ігрова площадка для зовсім ще маленьких діточок, проводились два майстер-класи: з малювання та ліплення фігурок з пластиліну.

Не обійшлося, звичайно, й без пригощення. Кожна дитина отримала банан, апельсин, печиво, цукерки, вафельку. Але найбільше всім сподобалася піца й солодка вода, за що діти щиро дякували всім «тьотям і дядям». На закінчення Володимир Лебедєв звернувся до всіх присутніх з коротенькою промовою про необхідність вивчати українську мову, бо «якщо немає рідної мови, то немає й держави». Кожній сім’ї була вручена маленька книжечка місцевого поета Павла Чорного «Як лелечий рід Калину рятував у злу годину» з українськими віршами.

Нам дуже сподобалася тематика проведення Дитячого Свята. Ми сердечно вклонилися особисто Володимиру та його колегам за організацію такого змістовного дійства, за Служіння заради кращого майбутнього людства й пообіцяли, що ще не раз завітаємо для надання можливої допомоги в подальшому функціонуванні Дому Милосердя.

 

Раїса Калашнікова, місто Кропивницький

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.