Наш звіт її Величності!

Зважаючи на те, що в нашому місті більш-менш спокійна обстановка у зв’язку з пандемією  Коронавірусу, більшість членів Відділення «Лайя» наполягли на тому, щоб зібратися разом «наживо» в Офісі й віддати дань поваги Великій Духовній Сутності, Віснику Світла, Олені Петрівні Блаватській та прозвітувати про наші напрацювання до Дня її народження, розповісти про свої подальші плани роботи.

Перш за все, ми з радістю повідомили, що наша теософська сім’я зросла завдяки Галині Євгенівні Цапенко, яка виявила довіру до Теософського Товариства й стала членом ТТвУ й тим самим членом ТТ на Всесвітньому рівні. За дорученням Генерального Секретаря Теософського Товариства в Україні Світлани Йосипівни Гавриленко їй було вручено Диплом, Привітання новим членам Теософського Товариства Міжнародного Президента Тіма Бойда разом з його фотографією, а Привітання самої Світлани Йосипівни – урочисто зачитано. Як потім висловились окремі члени Відділення, це звернення торкнулося Душі кожного з нас, кожен відчув необхідність «самому бути Світлом й нести його іншим».

Потім ми звітували також про те, що наші Плани роботи, в яких було передбачено вивчення праць Олени Петрівни, і в першу чергу, «Голосу Безмовності», виконано. При цьому ми повідомили, що на нове півріччя учбового року передбачено вивчення другої частини «Книги Золотих Правил» – «Два шляхи». Вивчений матеріал ми не залишаємо «при собі», а несемо іншим через нашу участь у зустрічах з представниками різних  організацій, як нашого міста, так і за його межами.

Ми розповіли, що значну увагу приділяємо роботі  нашого Сайту «Теософія на Кіровоградщині», робимо все можливе, щоб він достойно ніс ідеї Теософії й теософського руху в світ. Тут працює рубрика «Говорить Олена Блаватська», яка поповнюється щотижня. На сьогодні в ній розміщено понад 200 висловлювань, які наводять на роздуми про Теософське вчення, обов’язок, відповідальність  кожного теософа. Яку б думку Олени Петрівни ми не взяли, вона закликає до дії на шляху духовного самовдосконалення.

Ми наголосили також на тому, що вся наша основна робота відображається в хронологічному порядку в «Альбомі Діяльності» з тим, щоб залишити слід про неї для майбутніх поколінь.

Це лише головні віхи, куди ми спрямовуємо вектор  своєї роботи. В цілому ми не залишаємося байдужими до заходів, що проводяться Теософським Товариством в Україні, бо бачимо нашу мету не в особистому, а в служінні ідеям, які принесла нам Вісник Світла Олена Петрівна Блаватська.

Зустріч вийшла чудовою. Кожен член Відділення мав змогу розповісти про його безпосередній внесок у загальну теософську справу. На закінчення у виконанні Лариси Пустовойтової  урочисто прозвучав вірш добре всім відомого автора Леоніда Володарського «Братам – теософам 12 серпня».

Раїса Калашнікова, м. Кропивницький

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.