Архив для Грудень, 2020

Два Пути.

Глава 6. ПУТЬ АРХАТА

«Арханы и мудрецы безграничного видения редки, как цветок дерева Удамбара. Арханы рождаются в полночный час вместе со священным растением о девяти и семи стеблях, со святым цветком, который открывается и цветет в темноте, из чистой росы и на ледяном ложе увенчанных снегом вершин, на которые не ступала ни одна грешная нога». Читать далее »

Поради для ефективної роботи над собою

Дійсно, конкретні поради для роботи кожного дня в подальшому, отримали члени теософського відділення «Лайя», м. Кропивницький, гості з міста Харкова, Івано-Франківської області, які мали чудову нагоду зустрітися 26 грудня 2020 року в   онлайн режимі з прекрасним лектором, Генеральним секретарем ТТвУ Світланою Йосипівною Гавриленко. В її лекції «Людино, пізнай себе» прозвучали відповіді на велике коло питань, на які значна частина людства шукає їх сьогодні в інформаційному просторі. Читать далее »

Привітали з Днем Святого Миколая і Новим роком!

Незважаючи на пандемію, ми все-таки відвідали Обласний Будинок Матері і Дитини, що в селищі Новому, та привітали всіх присутніх з Днем Святого Миколая і Новим Роком! Через карантин не змогли зайти у приміщення, тому зустрілися з мешканками, які разом зі своїми дітками та адміністрацією Будинку на чолі з директором Інною Олександрівною, зібралися на подвір’ї. Погода сприяла цьому: тепло, тихо, мирно. Читать далее »

Два Пути.

Глава 5. КОЛЕСО ЖИЗНИ

«Действуй для них сегодня, и они будут действовать для тебя завтра.

Лишь из бутона отречения от «я» вырастает сладостный плод конечного Освобождения.

Обречён пропасть тот, кто из страха перед Марой удерживается от помощи человеку, дабы действовать для себя. Путник, жаждущий освежить свои усталые члены в бегущих водах, но не отваживающийся погрузиться в них из страха перед стремниной, рискует стать жертвой зноя. Бездействие, основанное на эгоистичном страхе, может принести лишь злые плоды. Читать далее »

Хоч і маленька, але  допомога …

Під час нашого першого відвідування Організації захисту тварин «БІМ», ми відчули, як важко встигнути щодня приготувати велику кількість їжі для собак. Адже зараз їх вже понад 300 і вони прибувають майже кожний день. Все залежить від того, щоб своєчасно заправити ТРИ газові балони вартістю по 500 грн. кожен, яких вистачає всього на 10 днів роботи. А коштів завжди обмаль. Читать далее »

Від закликів до дій

Декілька днів тому четверо членів Теософського Товариства відділення «Лайя», м. Кропивницький, зокрема, Галина Цапенко, Людмила Передерій, Валентина Бєлан та Раїса Калашнікова відвідали Організацію Захисту Тварин «БІМ» – зараз це вже ветеринарно-реабілітаційний Центр. До речі, як виявилось, Галина Цапенко разом з дочкою Євгенією є постійними Волонтерами цієї Служби. На сьогодні існує ця Організація завдяки пожертвуванням громадян. Читать далее »