Архив для 7 Жовтня, 2020

ДОРОГІ  ДРУЗІ!

Як ми обіцяли у нашому Зверненні до Вас від 29 січня 2020 року, щомісяця на нашому Сайті публікувалися одна або дві Глави з книги Олени Петрівни Блаватської «Голос Безмовності», що є Фрагментом I «Книги Золотих Правил», яку вона відкрила для себе, перебуваючи в Гімалаях.

Якраз з цієї Книги Олена Петрівна переклала й Другу Частину – Фрагмент II, що має назву «Два шляхи» та включає 6 (шість) Глав. Починаючи з вересня 2020 року, ми приступили до її вивчення за допомогою «Коментарів» Чарльза Ледбитера до неї. Як і раніше, ми будемо щомісяця публікувати одну-дві Глави на нашому Сайті.

Запрошуємо всіх, хто бажає знову й знову почути вчення про Шлях до пізнання свого Вищого «Я», але трохи в іншій формі, продовжити разом з нами вивчення одного з кращих творів в теософській літературі. Читать далее »

Вступительное слово к лекции: «Эволюционирует ли нравственность?»

Дорогие друзья! Каждый из нас знает, что время, в котором мы живём, наполнено жестокостью, преступлениями, убийствами, даже кровью и мало благоприятствует оптимизму, что нравственный прогресс существует. Сейчас многие в этом усомнились. Звучат вопросы: Не всё ли поругано?; Не всё ли потоптано?; Где ценности, которые мы создавали?; Где честь и совесть людей?.

Я хочу привести один маленький пример, память о котором хранит история, может быть он поможет вам ответить утвердительно: «Нравственный прогресс всё же есть!». Читать далее »